MINERWOOD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák
» Szerver Toplista
Minden tört szerveren kell ilyen is... EmptySzomb. Okt. 29, 2011 5:15 am by Kaleran

» NE ITT JELENTKEZZETEK!
Minden tört szerveren kell ilyen is... EmptyKedd Aug. 16, 2011 7:10 am by Frico

» minerwood.atw.hu
Minden tört szerveren kell ilyen is... EmptyKedd Aug. 16, 2011 7:09 am by Frico

» Jelentkeznék!
Minden tört szerveren kell ilyen is... EmptyKedd Aug. 16, 2011 4:49 am by Frico

» jelentkezés
Minden tört szerveren kell ilyen is... EmptyKedd Aug. 16, 2011 12:59 am by Frico

» Jelentkezés
Minden tört szerveren kell ilyen is... EmptyKedd Aug. 16, 2011 12:01 am by Frico

» white list
Minden tört szerveren kell ilyen is... EmptyHétf. Aug. 15, 2011 10:56 pm by Frico

» Jelentkeznék!
Minden tört szerveren kell ilyen is... EmptyHétf. Aug. 15, 2011 7:07 am by Frico

» jelenkezés
Minden tört szerveren kell ilyen is... EmptyHétf. Aug. 15, 2011 6:22 am by Frico

Top posting users this month
No user


Minden tört szerveren kell ilyen is...

Go down

Minden tört szerveren kell ilyen is... Empty Minden tört szerveren kell ilyen is...

Témanyitás  Venatus Vas. Aug. 07, 2011 4:49 am

A mai nap azt számolgattam, hogy milyen régóta megy már a MINERWOOD szerver. Az első lépések május 26.-a körül kezdődtek, akkor került fel a mostani map is. Az volt a célom, hogy a a Lagcraft szerver után, ami sajnos megszűnt, próbáljak valami vigaszt találni a csalódott játékosoknak. Még ha nem is értek hozzá, de legalább megpróbálom. Nem sajnálva időt, pénzt, csak hogy sikerüljön valahogy együtt tartani azt a jó kis csapatot.
Ha a szerver mostani látogatottságát veszem alapul, valamit nagyon nem jól csináltam.
Még mások szervergondokkal, erőforrás vagy tőkehiánnyal küzdöttek, addig itt állt végig a MINERWOOD szinte üresen.
A kezdés óta megfordult nálunk pár ember (akik játékát és segítségét köszönöm), kialakult egy egész pofás kis város. Működik sok hasznos plugin (ami az erőforrásunkhoz mérten különösen jó) egész jó hangulatban lehetett eddig játszani. Egy dolog van, ami a játékélmény rovására ment, hogy talán sosem voltunk fent elegen. 2 hónap alatt nem tudtuk elérni a szerver max kapacitását, de tovább megyek, a legtöbb online játékos 5 fő volt. Sad
Ennek tudatában el kell gondolkoznom azon, hogy tényleg érdemes-e tovább folytatni. Persze ez most nem a szerver végét jelenti, hisz a bérletünk is szeptember végéig szól.
Viszont ha belátható időn belül nem sikerül benépesíteni a szervert, vélhetőleg nem lesz értelme tovább meghosszabbítani. Lelkiismeretes admin módjára csináltam a szervert, méghozzá egyedül, de ez nagyon sok időbe kerül. Ha nincs rá igény, a saját szórakozásomért nem fogom fenntartani az egészet.
Én szeretném ha működne ez a szerver, tovább épülne MINERWOOD világa, de ehhez egyedül kevés vagyok.

Bízván abban, hogy beindul még ez, jó bányászást kívánok mindenkinek! Smile

Ven

Venatus
Venatus
Admin

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2011. May. 31.
Age : 45

https://minerwood.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.